Sportske novosti

Četiri zlata za mostarski Reflex – WAKO GRAND PRIX BIH

Mostarski Reflex je učestvovao sa sedam takmičara u nekoliko uzrasnih i težinskih kategorija, ostvarivši uspjeh od 4 zlatne i 4 bronzane medalje.
Član Sportskog društva Relfex Mostar, Hasan Gološ se takmičio u kategorijama Low kick i K1 -67, koji je pobijedio u svim borbama i ostvojio 2 zlatne medalje u obje kategorije. Nermin Jašarević se također takmičio u obje kategorije -71 te osvojio zlatnu medalju u K1 i bronzanu u Low kick-u. Harun Kaminić se takmičio u kategoriji Kick Light kadeti -42 u kojoj je osvojio zlatnu medalju. Imad Krhan je osvojio bronzanu medalju u kategoriji Kick light kadeti -57, dok je Edib Čaluk u istoj kategoriji (-42) također osvojio bronaznu medalju.
“Reflex” je nastupio i u kategoriji Point Fighting za manju djecu, gdje je Muhammed Kerim Gološ osvojio bronzanu medalju.
Mostarski Reflex nastavlja sa pripremama za takmičarsku godinu iz kik boksa i brazlske džiu džitske.
Sponzor nastupa na ovom turniru Sportskog društva “Reflex” Mostar su bili Artic Trade doo Mostar i BH Telecom.